پلاژ شنا بانوان قشم


پلاژ شنا بانوان قشم

پلاژ شنا بانوان قشم

جزیره قشم که یکی از مناطق آزاد ایران است، دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. این جاذبه های گردشگری شامل آثار تاریخی، آثار طبیعی، امکانات تفریحی و مراکز خرید می باشد که سبب شده است، این جزیره امروزه یکی از قطب های گردشگری در ایران به شمار رود. پلاژ بانوان قشم از قدیمی ترین پلاژ های این جزیره است که در جاده ساحلی جنوبی، جنب زیارتگاه شاه شهید واقع شده و حدود ۱۱ کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. در گذشته جزیره قشم، به این دلیل که افراد کمی به آن سفر می کردند، برای این که مورد توجه افراد قرار بگیرد، این پلاژ راه اندازی شد و با نام پلاژ سیمین قشم نیز معروف شد. شنا در این پلاژ هم برای آقایان و هم برای بانوان امکان پذیر است. اما ناگفته نماند لازم است بدانید که بانوان بایستی با حجاب اسلامی شنا کنند.

پس از دو دهه انتظار برازنده جزیره قشم به عنوان مدعی مقصد اول گردشگری جنوب کشور نیست که از پلاژ اختصاصی بانوان بی بهره باشد.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، قریب به دو دهه است که از زمزمه های اولیه ساخت پلاژ بانوان قشم می گذرد. انتظاری که به درازا کشیده شده و امید است به همت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد به اجرا برسد.

استخر سرپوشیده، باشگاه ورزشی، اقامتگاه درون خشکی، استخر کودکان، سالن زیبایی، مدیکور و پدیکور، رستوران سنتی و پخت نان محلی، توسعه فضای سبز و ارتقای نورپردازی محیطی برای موقعیت شب قرار است به اجرا در آید.

کنسرت های نوروز ۱۴۰۲ 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید تفریحات جزیره قشم با ما در ارتباط باشید :

۰۹۹۰۰۹۹۳۵۵۴

3.8/5 (8 دیدگاه ها)
4.6/5 (5 دیدگاه ها)
مطالب دیگر