جت اسکی در قشم

قیمت برای هر نفر

350,000

320,000

تومان
%9 تخفیف
304782463 1 - جت اسکی در قشم

جت اسکی در قشم

جت اسکی یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین تفریحات آبی قشم به شمار می رود. همچنین از پر مخاطب ترین تفریحات در جزیره زیبای قشم محسوب می شود. البته جت اسکی شمال هم طرفداران بسیاری دارد که این تفریح در بیشتر شهرهای ایران انجام می شود. هیجان و سرعتی که این تفریح دارد، حس نشاط و سر زندگی غیر قابل وصفی را در هر فرد به وجود می آورد.

 

جت اسکی قابلیت های فراوانی دارد که می توانید هم به صورت ۱ سرنشین و هم به صورت ۳ سرنشین از آن استفاده کنید. البته توضیحات کامل تر در عنوان های بعدی داده شده است. اگر تمایل به رزرو این تفریح دارید، با یک کلیک همین الان رزرو تفریحات قشم تخفیف ویژه را انجام دهید.

جت اسکی در قشم

جت اسکی و تاریخچه آن

جت اسکی از کجا شکل گرفت؟ چه شرکتی آن را ساخت؟ پاسخ تمام این سوالات در سطر ذیل می باشد. اولین بار طرح جت اسکی توسط شرکت معروف کاوازاکی ژاپن به بازار روز عرضه شد. طولی نکشید که این موتور قایقی فوق العاده، خیلی سریع به صنایع کل دنیا معرفی شد.

پس از رونمایی اولین جت اسکی، شرکت کاوازاکی ژاپن در سال ۱۹۷۳ تصمیم گرفت نوع پیشرفته تری از این دستگاه را بازار عرضه کرد. این دستگاه از جنس فایبر گلاس ساخته شد که قدرت مانور بیشتری دارد. در طی زمان نوع فایبرگلاس این دستگاه از محبوبیت بیشتری برخوردار شد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرد.

 

تفریح جت اسکی تک نفره

جت اسکی موتور است یا قایق؟

جت اسکی در واقع نوعی موتور است که بر روی آب حرکت می کند. دلیل این مسئله هم شرکت های مهم موتورسازی هستند که موتور سیکلت هایی همچون هوندا ژاپن، بنلی ایتالیا، یاماها و … را تولید می کنند. پس در خواهید یافت این دستگاه مکانیکی تفریحی، قایق نیست، بلکه موتور است که قابلیت حرکت بر روی موج و آب های دریا را دارد.

جت اسکی به نوعی ورزش نیز محسوب می شود چون باید حرکات آکروباتیک و نمایشی بر روی امواج بلند دریا را انجام دهید. برخی فکر می کنند این تفریح مخصوص ۱ سرنشین است، ولی علاوه بر این جت اسکی هایی هستند که ظرفیت ۳ سرنشین داشته و قدرتی فوق العاده دارند. علاوه بر شرکت کاوازاکی که پیشتاز این موتور قایقی بوده شرکت دیگری نظیر بومباردیر و سیدو نیز آن را تولید می کند.

 

جت اسکی سیدو و نوع های مختلف آن

جت اسکی سیدو، محصولی از شرکت سیدو که نوع های مختلفی دارد. این محصول سیدو قابلیت ۳ سرنشین داشته و طول آن به ۳٫۵ متر و عرض آن به ۱٫۲ متر می رسد. وزن این موتورهای قایقی بیش از ۴۴۰ کیلوگرم می باشد که در نوع خود، اَبَر موتور به شمار می روند. پیشرانه جت اسکی سیدو ۱۴۹۴ سی سی سوپر شارژ می باشد. انواع سیدو به مدل های GTI35 و … دسته بندی می شوند.

 

تفریح jet ski همراه خانواده

سرعت جت اسکی چقدر است؟

تصور کنید سوار بر این موتور قایقی هستید و با سرعتی بیش از ۱۰۰ کیلومتر در حال حرکت هستید. چقدر لذت بخش است تفریح بر روی موج های دریا و وزش خنک نسیم دریایی که صورت شما را لمس می کند. البته در برخی مدل های پیشرفته این دستگاه، سرعت جت اسکی به بیش از ۱۳۰ کیلومتر می رسد. توجه داشته باشید لباس مناسب به تن داشته باشید، زیرا در هنگام سواری ممکن است امواج دریا شما را خیس کند.

 

“موتور جت اسکی” فوق العاده قوی است، زیرا هماطور که ذکر شد وزن این موتور های قایقی به بیش از ۴۴۰ کیلوگرم بوده که به طبع، نیازمند موتوری قوی است. همین امر سبب شده تا شرکت ای مختلف موتورسازی که چندی پیش نام آن ها برده شد، مبادرت به ساخت موتورهایی قوی کنند تا هرچه بیشتر، قدرت نمایی برند خود را به رخ یکدیگر بکشند.

جت اسکی سیدو در قشم

نکات مهم استفاده از جت اسکی

افرادی که این تفریح آبی را انتخاب می کنند باید به نکات و قوانین آن دقت ویژه ای به خرج دهند تا در زمان استفاده از این تفریح دچار مشکل نشوند. نکته اولی که باید رعایت شود، فاصله ۱۰۰ متری از هر شناوری روی آب مثل: کشتی، قایق ها، ساحل، اسکله، شناگران، جت اسکی سواران دیگر و زباله های شناور روی آب است.

 

نکته دوم: سواری کردن به صورت موازی ساحل ممنوع بوده و حتما باید فاصله ۱۰۰ متری رعایت شود. مگر این که هنگام شروع و پایان تایم این تفریح در کیش باشد. نکته سوم: تنها در منطقه ای که مشخص شده می توانید از این تفریح لذت ببرید و از آن استفاده نمایید. نکته چهارم: حرکات نمایشی آکروباتیک، پرش در صورت حرفه ای نبودن فرد و دور درجا زدن کاملاً ممنوع است.

 

چرا که باعث پس گرفتن جت اسکی، سوختن الباقی تایم و پرداخت جریمه می شود. نکته پنجم: اگر در هنگام سواری، موتور قایقی چپ کرد، دسته های آن را رها کرده تا خود به روی آب آمده و به حالت اولیه اش بازگردد. دراین هنگام از پشت مجدد می توانید سوار شوید. اگر دسته های آن را ول نکنید آب به داخل موتور رفته و باعث سوختن آن می شود.

 

جت یا اسکی؟ تلفیقی از دو دستگاه

رزرو بلیط جت اسکی قشم همراه تخفیف را از چه سایتی بگیریم؟

برای رزرو کردن بلیط جت اسکی با قیمت هایی فوق العاده به سایت تورقشم مراجعه نمایید. سپس با انتخاب گزینه تفریحات و بعد کلیک بر روی تفریحات قشم، خیلی راحت این تفریح قشم و دیگر تفریحات جزیره قشم با قیمت هایی استثنایی را رزرو کنید. تمام قیمت تفریحات قشم واقعی بوده و بدون هیچ هزینه ی اضافه تری، می توانید به صورت ۱۰۰ درصد آنلاین آن ها را تهه نمایید.

جهت رزرو جت اسکی در قشم و همچنین تفریحات قشم با ما در ارتباط باشید : 

۰۹۹۰۰۹۹۳۵۵۴

رزرو جت اسکی

5/5 (1 دیدگاه)
4/5 (3 دیدگاه ها)
جت اسکی در قشم
موارد دیگر