گشت هنگام در قشم

قیمت برای هر نفر

150,000

120,000

تومان
%20 تخفیف
IZFwJ07103 - گشت هنگام در قشم

گشت هنگام در قشم

گشت و گذار در جزیره هنگام

جزایر جنوبی کشور ایران بسیار زیبا هستند.جزیره قشم که معروف به جزیره زیبا و عجایب است. وجود امکانات مناسب باعث شده است تا هر ساله افراد بسیاری به آنجا سفر کنند.

یکی از جزایری که از دیرباز مورد توجه بوده است، جزیره هنگام می باشد. جزیره هنگام بسیار جذاب و دیدنی است .شاید بسیاری از افراد دوست داشته باشند به جزیره ی کیش بروند و تعریف سواحل مرجانی آن را بسیار شنیده باشند.

همانطور که می دانید این جزیره بسیار گران قیمت است، اگر هرطور که شده می خواهید از سواحل مرجانی دیدن کنید می توانید به جزیره زیبای هنگام سفر کنید. چرا که این جزیره نیز مرجانی است و از خصوصیات بارز آن وجود آب های زلال و سواحل شفاف است.

برای رفتن به جزیره هنگام ابتدا به جزیره قشم بیایید و از آنجا تور جزیره هنگام را رزرو کنید.

این جزیره میزبان آبزیان بسیار زیبا و متنوعی است. بنابراین می تواند یک انتخاب دوست داشتنی برای دوستداران طبیعت و محیط زیست باشد.

اگر شما نیز به گشت و گذار در جزیره ی هنگام علاقه دارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید. و با تماس با کارشناسان ما مشاوره و خرید تور هنگام  را انجام دهید

نکات پیرامون جزیره هنگام

جزیره هنگام یک جزیره زیبا در جنوب جزیره قشم است. برای رسیدن به این جزیره ابتدا باید به جزیره ی قشم سفر کرد و سپس از آنجا به جزیره مرجانی هنگام رفت. در این جزیره گونه های مختلف جانوری وجود دارد.

هنگام علاوه بر طبیعت زیبا و چشم انداز های رویایی دارای یک تاریخچه ی کهن است. این جزیره در ابتدا مورد توجه پرتغالی ها بوده و سپس در زمان قاجار مورد استفاده ی بریتانیایی ها قرار گرفته است. این امر اهمیت بسیار بالای این جزیره را نشان می دهد. اما امروزه اهمیت گردشگری این جزیره بر هر چیزی برتری یافته است.

سواحل زیبای جزیره هنگام شمارا مجذوب خواهد کرد

سواحل این جزیره در هنگام شب به رنگ آبی درخشانی جلوه می کنند. این نمونه از سواحل را می توان در مالدیو و کالیفرنیا نیز مشاهده کرد.

یکی دیگر از جاهای دیدنی هنگام پارک کروکودیل ها است. در این پارک می توان کروکودیل های زیادی را مشاهده نمود. پارک نوپک بزرگترین مرکز پرورش کروکودیل در خاورمیانه به حساب می آید

بازدید از :

  • دلقین های پوزه عقابی
  • بازارچه ی سنتی جزیره ی هنگام
  • ماهی های رنگی

گشت جزیره هنگام و دیدن دلفین های آزاد و ماهی های رنگی در اطراف این جزیره ی کوچک که در جنوب جزیره ی قشم واقع شده میتواند تجربه ی به یاد ماندنی برای علاقه مندان به طبیعت باشد.  در گشت جزیره ی هنگام ما به اسکله کندالو  که در نزدیکی روستای شیب دراز واقع شده می رویم و از آنجا با قایق به دیدن دلفین های آزاد اطراف جزیره هنگام میرویم و پس از یافتن آن ها به تماشای آنها که در اطراف قایق به این سو وآن سو میروند مینشینیم و پس از دیدن دلفین های بازیگوش به سمت جزیره ی هنگام خواهیم رفت که شما میتوانید در آنجا از بازارچه ی ساحلی آنجا دیدن کنید و از غذاهای محلی و صنایع دستی بهره مند شوید سپس به تماشای ماهی های رنگی اطراف اسکله ی هنگام رفته و بعد از لذت بردن از همه ی زیبایی ها و رنگ ها به اسکله کندالو بر میگردیم

گشت در: دلفین ها – اکواریوم دریایی – بازار سنتی

جهت مشاوره و خرید تور جزیره هنگام با ما در تماس باشید :

۰۹۹۰۰۹۹۳۵۵۴

۰۲۱۲۸۴۲۸۴۴۰

رزرو گشت هنگام

5/5 (1 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)
موارد دیگر