اجاره خودرو بدون راننده در قشم


اجاره ماشین در کیش

اجاره خودرو بدون راننده در قشم

کرایه اتومبیل در جزیره قشم

 

میهمانان عزیز جزیره قشم در صورت تمایل می توانند با کرایه اتومبیل بدون راننده به گردش در جزیره زیبای قشم بپردازند.

تحویل اتومبیل معمولا در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد.

اجاره ماشین در قشم

اگر قصد سفر به قشم رادارید و یا برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به خودرو ارزان دارید، اجاره ماشین از ما در قشم بهترین انتخاب برای شما است.ما با ارائه خدمات ویژه و سرویس‌های کامل و برتر همراهتان خواهد بود تا تجربه‌ای کم‌نظیر از اجاره خودرو در قشم را داشته باشید .ما این امکان را فراهم نموده است که خودرو موردنظرتان را در محل سکونت ، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در قشم تحویل بگیرید و سپس در هر ایستگاهی دیگر در سراسر کشور استرداد نمایید.ما در قشم این امتیاز را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان و بدون دغدغه از محدودیت‌های ترافیکی ، خودروی خود را دریافت و به هر نقطه از شهر قشم تردد کنید ، همچنین همه‌ خودروها با پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان و مسافت مجاز روزانه ۳۰۰ کیلومتر در همه کلاس‌های خودرویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم و سایر شهر‌ها با یکدیگر برابر بوده و شما تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره خودرو بدون راننده و شرایط کرایه ماشین در قشم مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در قشم

شهروندان قشم که برای اجاره ماشین بدون راننده در قشم اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است. ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان قشم باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر قشم نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در قشم  تحویل دهند.
مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در قشم دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌. پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در قشم یا اجاره ماشین با راننده در قشم یک مورد را انتخاب کنید.

مدارک لازم جهت کرایه اتومبیل:

۱- اصل گواهینامه معتبر.
۲- کارت ملی.
۳- به امانت گذاشتن یک فقره چک یا وجه نقد به عنوان ضمانت در اختیار شرکت کرایه دهنده اتومبیل.

(وجه نقد به جای چک مبغلی بین یک میلیون تا پنج میلیون تومان نسبت به نوع خودرو می باشد.)

پس از ارائه مدارک، قراردادی بین شرکت کرایه اتومبیل بدون راننده (که بایستی مجاز و جزء مجمع رنتکاران قشم باشد) و کرایه گیرنده اتومبیل تنظیم خواهد شد.

جهت رزرو آنلاین اقدام کنید 

رزرو

جهت رزرو خودرو بدون راننده با ما در تماس باشید

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - اجاره خودرو بدون راننده در قشم09900993554

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - اجاره خودرو بدون راننده در قشم

3.5/5 (4 دیدگاه ها)
4.3/5 (3 دیدگاه ها)
مطالب دیگر