جنگ شبانه در قشم


جنگ شبانه ستاره ها قشم

جنگ شبانه در قشم

جنگ های شبانه قشم

جنگ های شبانه قشم با توجه به هوای شرجی جزیره قشم از جذابیت بالایی برخوردار است.

جنگ شبانه قشم یا شو های شبانه قشم از نیمه شب تا چند ساعت پس از بامداد اجرا دارند و تعداد زیادی از مسافران وقت خود را با برنامه های شاد و به یاد ماندنی این جنگ های شبانه قشم پر می کنند.

جشن ، تاتر ، استندآپ ، کمدی ، موزیک ، تقلید صدا ، شادی و لذت از لحظات شب و نیمه شب از برنامه تفریحات شبانه قشم است.

برای کسانی که به قشم سفر می کنند، یکی از پرتکرارترین پیشنهادهایی که در مدت حضورشان در جزیره به آنها می شود، خرید بلیط جنگ شبانه قشم است. جنگهای شبانه ای که متعدد هستند و شاید برای خیلی ها تشخیص تفاوتشان قدری مشکل باشد و مجبورند به توضیحات فروشنده های آنجا گوش کنند

در این مطلب معروفترین جنگهای شبانه در جزیره قشم معرفی شده اند که پیشنهاد می شود حتما تا انتها دنبال نمایید.

دلایل محبوبیت جنگ های شبانه در قشم

برنامه های جنگ شبانه قشم به دو دلیل اصلی بسیار پرطرفدار هستند:

– دلیل اول اینکه این جنگ ها با رویکرد سرگرمی و در فضایی کاملا شاد و مفرح برگزار می گردند؛ این فضای شاد در جزیره با سایر شهرهای ایران متفاوت است و بعلت بستر آزادتری که در کیش برای برنامه های این سبکی وجود دارد، عموما برنامه گذاران و هنرمندان با دست بازتری به اجرای برنامه های کمدی می پردازند.

– دلیل دوم اینکه این جنگ ها در شب ها (آخر شب) برگزار می گردند و در آن زمان همه بازارها و مراکز خرید قشم تعطیل هستند و مسافران می توانند با فراغ بال در این برنامه ها شرکت کنند و سرگرم و شاد شوند.

بهترین جنگ های شبانه در جزیره قشم

جنگهای شبانه قشم بسیار متعدد و متنوع هستند و در سالهای اخیر نیز بواسطه استقبال مردم از این جزیره و البته پخش کلیپ های مختلف از این برنامه های شاد در فضای مجازی، بر تعداد آنها اضافه شده است. در این بخش لیست برترین جنگ های شبانه قشم آورده شده اند

خرید آنلاین بلیط جنگ شبانه قشم با تخفیف

جنگ شبانه قشم یکی از پرطرفدارترین برنامه ها و تفریحات می باشد. خوشبختانه جنگ های شبانه مورد استقبال عموم مسافران عزیز قشم قرار گرفته است. اگر می خواهید ساعاتی بدون دغدغه و دور از تنش و استرس داشته باشید، حتما سری به جنگ های شبانه قشم بزنید. به دلیل شرجی بودن هوای قشم جنگ های شبانه که در هتل ها و فضای سرپوشیده و خنک برگزار می شوند به گردشگران پیشنهاد می شود.

تفریحات شبانه قشم

جنگ های شبانه قشم شامل اجرای شومن ها و کمدین های مطرح، موزیک زنده، اجرای تئاتر کمدی، موسیقی های محلی و قومیتی، موسیقی های پاپ، مسابقات خانوادگی و اهدای جایزه، نمایش ایروبیک می باشد که شما می توانید طبق سلیقه خود از جنگ های شبانه ای که برای شما معرفی کرده ایم انتخاب کرده و بلیط با تخفیف رزرو کنید. جنگ های شبانه قشم می تواند شبی به یادماندنی برای شما رقم بزند. محل برگزاری جنگ های شبانه معمولا هتل ها می باشد.

  • بلیط VIP جنگ های قشم نیز موجود است. (ردیف ۱ تا ۶ شامل صندلی های VIP است.)
  • شما می توانید در قسمت نظرات دیدگاه خود را با دیگران درباره جنگ شبانه به اشتراک بگذارید.
  • با خرید آنلاین از ما از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

 

  جهت خرید آنلاین جنگ شبانه در قشم اینجا کلیک کنید 

جهت رزرو و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید

۰۹۹۰۰۹۹۳۵۵۴

۰۲۱۲۸۴۲۸۴۴۰

5/5 (1 دیدگاه)
5/5 (1 دیدگاه)
مطالب دیگر